Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zoti Rama"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Pollo: Rama nuk dha shpjegimepër 11 çështjet e opozitës - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Pak pas përfundimit të konferencës për shtyp të Kryeminis
- Shtuar 2 ditė mė parė


»ldquoShqiperia rol kyccedil ne Samitin e Berlinitrdquo - Top Channel

“Sikur Shqipëria të kishte dëgjuar 30 vite më parë mesazhet e Franz Josef Strauss-it, tashmë do të ishte pjesë e Bashkimit Europian.” Me këto f
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Në një vend normal, kryeministër është punë e rëndë - BalkanWeb

I nderuar zoti kryeministër, këto radhë iu drejtohen Juve zoti Rama; jo se kam gjë me Ju personalisht, por sepse Ju jeni ulur në kolltukun e kryeministrit. E di që nuk je
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama bashkebisedim me gazetaret - Top Channel

Bashkëbisedimin e tij me gazetarët, të organizuar gjatë kësaj të enjteje, për të cilën kishte njoftuar edhe nëpërmjet rrjeteve sociale Tëitt
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hysi:Basha premtoi parkunpo jep gėnjeshtrėn, tė largohet  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama:Basha ka lėnė bashkinė pas dore Basha kundėr Bashės, leje pėr pallate Ndėrtimet, Lame: Po prishet liqeni/ Bashkia:Mbollėm 23145 pemė 'Liqeni', ambientalistėt:
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama Do te rivotojme ligjet e kthyera - Top Channel

Për herë të parë, kryeministri Edi Rama ka folur publikisht përpara mediave për superskandalin e vjedhjes së Bankës së Shqipërisë.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shancet e Konferences se Berlinit - Top Channel

Shefi i diplomacisë shqiptare, Ditmir Bushati, në një intervistë për Top-Channel, e shikon Konferencën e Ballkanit në Berlin si një moment të rënd&eum
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD: Rama foli dy orë, por nuk dha përgjigje për 11 cështjet e mprehta të ditës - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike, nëpërmjet deputetit Genc Pollo, doli sot në një deklaratë për medit, menjëherë pas bashkëbisedimit të kryeministrit Rama m
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mundesite e Konferences se Berlinit - Top Channel

Shefi i diplomacisë shqiptare, Ditmir Bushati, në një intervistë për Top-Channel, e shikon Konferencën e Ballkanit në Berlin si një moment të rënd&eum
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjermania: Shqipëria përfaqëson ballkanin - IndeksiOnline

Gjermania ritheksoi se kryeministri Edi Rama do të përfaqësojë Ballkanin krah kancelares Angela Merkel në Konferencën e Vendeve të rajonit në 28 gusht n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama- Ibuki: Ftoj investitorėt japonezė tė investojnė nė Shqipėri - BalkanWeb

TIRANE-Kryeministri Rama priti sot nė njė takim Kryetarin e Dhomės sė Pėrfaqėsuesve tė Japonisė, zotin Bunmei Ibuki, i cili ndodhet pėr njė vizitė zyrtare nė vendin tonė sė bashku me delegacionin parl
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Antishtetaret zoterojne rotacionin - Top Channel

Aleksandër Çipa - Sa herë lexoj statuset-reagime të ish-kryeministrit Sali Berisha, vetvetiu ngre krye skepticizmi ndaj së drejtës së tij për të mos qen&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Singhammer: Shqipėria faktor stabiliteti nė rajon. Rama: Gjermanėt do bien nė "sevda" - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri Edi Rama theksoi se Shqipėria ėshtė njė vend qė ofron mundėsi shumė tė mira pėr investitorėt gjermanė.  Nė konferencėn e pėrbashkėt  per shtyp me delegacionin gjerman tė kr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»ldquoShqiperia rol kyccedil ne samitin e Berlinitrdquo - Top Channel

“Sikur Shqipëria të kishte dëgjuar 30 vite më parë mesazhet e Franz Josef Strauss-it, tashmë do të ishte pjesë e Bashkimit Europian.” Me këto f
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Emigranti ne FB Agron Cane probleme pedofilie qe ne 75 - Panorama

e Hene 18 Gusht 20140921 am brbrNgjarja e Sarandes ku sekretari i deputetit kerkonte favore seksuale nga nje 14- vjecare ne kembim te punesimit ka revoltuar perdoruesit e rrjetit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»NEWS24 VIDEO E PLOTE EKSKLUZIVE / Skandal, sekretari i Kokėdhimės ofron punė nė kėmbim tė seksit me 14-vjeēaren - BalkanWeb

SARANDĖ-Skandal me punėsimet nė Sarandė, ofrohet vend pune nė kėmbim tė favoreve. Dhe nė kėtė rast favori ėshtė tronditės, tė dhurohet pėr seks njė vajzė e mitur 14 vjec. Gazetari i emisionit 
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pas revoltes ne Facebook Rama Nisin punimet ne Vermosh - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141616 pm p classwp-caption-text Edi RamabrbrKryeministri Edi Rama pasi njoftoi publikisht se ne muajin shtator do te celet konkursi per projektet e rehabiliti
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Demokracia ne nje sprove jetike - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141211 pm p classwp-caption-text PRE ZOGAJSSSAbrASSPRE ZOGAJbrbrSSSAbrASSĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Paketa e ligjeve qe u miratuan me goditje te perqendruar ne se
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 12068 ->12068 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zoti ->zoti 0 docs[0] -> docs[0] 1 53680 ->53680 0 hits[0] -> hits[0] 1 96696 ->96696 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rama ->rama 0 docs[1] -> docs[1] 1 96519 ->96519 0 hits[1] -> hits[1] 1 319818 ->319818

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos