Lajmet e tërhequra në datën 2014-07-24 nga gazeta Klan TV (gjithsej 17 artikuj )

» Behluli humb kontaktet per tre jave

0 brbr brbrshte pak e veshtire per tu besuar qe aktori i njohur turk Kivanc Tatlitug te qendroje plot 3 jave me telefon fikur por kur behet fjale per pushimet telefoni kthehet ne bezdibrbr brbrAktori dhe e dashura e tij stilistja Basak Dizer po shijojne pushimet ne Amerike ku nga Los Angeles jane zhvendo

» Bujqesia Rama Do te mbeshtesim sipermarresit

0 brbr brbrQeveria ka rritur nxitjen e prodhimit punesimit dhe eksportit ne vend ne sektorin e bujqesisebrbr brbrKeshtu deklaroi Kryeministri Rama ne konferencen Bujqesia e rritjes dhe zhvillimit sfida dhe potencialebrbr brbrKreu i qeverise shtoi se se tashme marredheniet e shtetit me fshatin nuk bazohen

» Lana Del Rey Kam fjetur me shume meshkuj muzikante

0 brbr brbrKengetarja e famshme Lana Del Rey zotohet se te gjitha rekordet nemuzike jane merite e sajbrbr brbrKengetarja ka pranuar per New York Post se ka fjetur me shume meshkuj qe i perkasin industrise se muzikes por asnjeri prej tyre nuk e ka ndihmuar ne karrieren e saj te suksseshmebrbr brbrKengetar

» Reforma e pensioneve Basha Qeveria nuk po degjon askend

0 brbr brbrPartia Demokratike ka thirrur mengjesin e sotem nje tryeze me eksperte te fushes dhe grupe te interesit per te diskutuar ne lidhje me reformen e pensionevebrbr brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha akuzoi qeverine per vendime te nxituara ne te cilat nuk ka degjuar sindikatat grupet e

» Leoanrdo DiCaprio pushime mes meshkujsh

0 brbr brbrPushimet e aktorit te famshem Leonardo Di Caprio jane paksa te cuditshme ku ai kalon nga nje ekstrem ne tjetrinbrbr brbrDiten e premte aktori u fotografua ne Miami ne shoqerine e 25 modeleve ndersa vetem nje dite me pare ai u pa ne rivieren franceze duke pushuar ne jahtin e tij luksoz ne shoqe

» Ja si laheshin modelet e viteve 821740

0 brbr brbrTe jesh modele kerkon sakrifica te medha ne cdo kohe Modelet e diteve te sotme jane te rrethuara nga luksi por ato e privojne veten nga shume kenaqesi qe te fal ushqimi sidomos embelsiratbrbr brbrNdersa modelet e viteve 40 nuk e kane pasur kete problem por atyre u mungonte jo vetem luksi por n

» PD Heshtja per Ndoken prove se Rama porositi dhunen

0 brbr brbrPartia Demokratike denoi mosreagimin e kryeministrit Edi Rama pas publikimit te dosjes me fakte te plotambi aktivitetin kriminal te deputetit Arben Ndokabrbr brbrDeputeti Edmond Spaho u shpreh se Rama hesht edhe kur perfaqesuesi i tij ne kuvend i denuar per trafik prostitucioni dhe rrembim per

» Koka Sfida e mjedisit mbetjet dhe burimet ujore

0 brbr brbrNe analizen e 300 diteve te para te qeverise ne fushen e mjedisit Ministri Lefter Koka renditi ne arritjet kryesore krijimin e Inspektoriatit Shteteror te Mjedisit Pyjeve dhe Ujrave si dhe Agjencine Kombetare te Mjedisit nje nga reformat me te medha institucionale qe solli ndarjen e funksionev

» Mima Ne 300 dite ka patur renie te te ardhurave

0 brbr brbrPartia Demokratike e quajti parade te sukseseve imagjinare te qeverise ne fushen e financave publike prezantimin e punes se 300 diteve te Ministrise se Finacavebrbr brbrSipas demokrateve gjate ketyre 300 diteve ka patur renie tek te ardhurat nga tatim fitimi tek akciza rimbursimi i bizneseve n

» Doshi Policia ka pergjegjesi per vrasjen e Santos

0 brbr brbrDiskutimi ne Komisionin e Ligjeve i projektligjit per policine e shtetit ka rihapur debatin mbi pergjegjesine e forcave te rendit ne vrasjen e bankierit Artan Santobrbr brbrDeputeti socialist Tom Doshi ngarkoi me pergjegjesi policine per moskapjen e autoreve duke thene se efektivet qe u ndodhe

» Konflikti ne Gaza reflektohet edhe ne futboll

0 brbr brbrSituata ne Rripin Gazes eshte reflektuar edhe ne futbollbrbr brbrNje grup palestinezesh kane sulmuar futbollistet e Makabai Haifas qe po luanin nje ndeshje miqesore me ekipin e Liles ne Austribrbr brbrTakimi u nderpre pasi palestinezet nuk e lejuan me qe te luhej futboll ndersa futbollistet e

» Presidenti i Atalanta 8220bombardon8221 Serine A

0 brbr brbrPresidenti i Atalanta ka bere suprizen e radhes kete fillim sezoni duke parakaluar para tifozeve me nje MiG21brbr brbrMe ane te avionit te njohur luftarak qe terhiqej nga nje mjet tjeter ai ka dashur te tregoje se do te bombardojne ne menyre figurative Serie Abrbr brbrSezonin e kaluar presiden

» Tifozet e Lazio-s revoltohen me Davide Astori

0 brbr brbrTifozet e Lazio jane revoltuar pasi Davide Astori nuk ka firmosur per Lazio dhe pritet te shkoje te Romabrbr brbrAta i kane kerkuar llogari Drejtorit Sportiv te Lazio Igli Tare i cili nuk quan asgje te mbyllur ndersa nje levizjen e Roma si nje veprim te uletbrbr brbrDavide Astori ka qene nje l

» Interi kerkon Javier Hernandez

0 brbr brbrTe Inter synojne te perforcojne sulmin dhe emri me i perfolur eshte Javier Hernandez qe luan me Manchester Unitedbrbr brbrFutbollsiti meksikan sipas meviave britanike qe kane bere te ditur lajmin vlen 18 milione eurobrbr brbrNemanja Vidic i ardhuar nga Manchester United te Inter kete vit ka de

» Reforma territoriale Kacaj Bashkimi i Lezhes me Shengjinin demton turizmin

0 brbr brbrPer here te pare ne historine postkomuniste te Shqiperise Lezha dhe Shengjini do te jene nje njesi e vetme administrativebrbr brbrPor kete bashkim sic percaktohet ne variantin perfundimtar te qeverise per reformen territoriale kryetari i Komunes se Shengjinit Salvador Kacaj e quan teresisht te

» Grupet e interesit kunder qeverise per pensionet

0 brbr brbrPerfaqesues te sindikatave Shoqates se Pensionisteve ish- pronare e ish- te perndjekur njezeri kane kundershtuar reformen e qeverise per pensionetbrbr brbrNe nje tryeze te thirrur nga Partia Demokratike eksperte te fushes si dhe grupe te interesit e cilesuan varferuese skemen e qeverise per te

» Rama Modeli i vjeter i bujqesise s8217na con asgjekundi

0 brbr brbrShfrytezimi i burimeve natyrore te vendit do te sjelle me shume rritje ekonomike dhe qendrueshmeri financiarebrbr brbrKryeministri Rama vleresoi se vec energjitikes dhe burimeve minerare bujqesia perben nje prej sektoreve ku duhet investuar drejte dhe me mbeshtetje ndaj fermerevebrbr brbrLiria

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos