Lajmet e tërhequra në datën 2014-07-30 nga gazeta Klan TV (gjithsej 6 artikuj )

» Gaza te pakten 20 te vdekur nga sulmi ne nje shkolle

0 brbr brbrNe nje sulm izraelit ndaj nje shkolle qe administrohej nga OKB ne Rripin e Gazes kane mbetur te vrare te pakten 20 personabrbr brbrSulmi ndodhi rreth 530 me oren lokalebrbr brbrNe total jane tashme 1200 palestineze te vrare dhe mbi 6700 te tjere te plagosur sipas burimeve mjekesore ne Gaza qe

» Femrat qe i kane thene 8220JO8221 depilimit Foto

0 brbr brbrPrej shume kohesh tashme imazhi i femres se bukur apo ideale eshte ajo e kuruara deri ne detaj dhe sigurisht me nje lekure te bute e te bukur ku padyshim qe mungojne qimet ne trupbrbr brbrPor jo te gjitha femrat jane dakord me kete menyre te menduari dhe koncepti te bukurisebrbr brbrKjo ka ber

» Mrekulli mjeket i rikthejne fytyren 39- vjecarit

0 brbr SSSAbrASS brbrPer nje pjese te madhe te opinionit publik ky portret personalizon mrekullite e mjekesise modernebrbr brbrKy eshte Richard Lee Norris jeta e te cilit ndryshoi rrenjesisht ne vitin 1997 kur gjysma e fytyres se tij u shperbe nga nje shotgun te cilin ai e mbante ne dore e qe eshkrepi pa

» E refuzon gruaja te beje seks i publikon justifikimet online

0 brbr brbrNje grua qe refuzonte te kryente marredhenie me bashkeshortin e saj duket se e ka paguar me shtrenjtebrbr brbrKy i fundit i ka publikuar online te gjitha justifikimet e sajbrbr brbrPasi burri merrte vazhdimisht refuzimin e saj dhe arsyetimet e ndryshme ai vendosi te publikoje ne web te gjitha

» Tashme edhe demonet perdorin sms

0 brbr brbrDuket se cudirat nuk kane te sosurbrbr brbrNje prift ka deklaruar se po merr mesazhe kercenuese nga nje demon pasi e deboi ate me ane te egzorcizmit nga nje vajze e rebrbr brbrAti Marian Rajcher nga Jaroslaw te Polonise eshte shprehur se demoni u merzit pasi prifti morri me te miren prej tij n

» Kamerat e sigurise kapin fantazmen e teatrit

0 brbr brbrbrbr brbrNese keni frike nga erresira atehere me mire mos e shihni kete videobrbr brbrNje filmim i frikshem eshte shperndare nga nje teater i Essex ne Britanine e Madhe ku dallohet nje karrige e cila leviz vetebrbr brbrKy fenomen i cuditshem u regjistrua vetem pak ore pasi ne salle ishte mbaj

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos