Lajmet e tërhequra në datën 2014-08-01 nga gazeta Top Channel (gjithsej 1 artikuj )

» Arrestohen 5 punonjes te BSH

Shkon në tetë numri i personave të vënë në pranga, që janë jo vetëm punonjës të bankës, por edhe familjarë e të afërm të Ardian Bitrajt. Me veprimet dhe mos veprimet e tyre, Prokuroria e Tiranës dyshon se duke shpërdoruar detyrën ata kanë shkaktuar vjedhjen e 713 milionëve lekë përgjatë katër viteve. Të arrestuarit, për të cilët gjyk

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos