Lajmet e tërhequra në datën 2014-09-01 nga gazeta Ora News (gjithsej 7 artikuj )

» Shkup, atentat nė Haraēine ndaj njė nėne dhe dy djemve

Mediat maqedonase kanė raportuar se mbrėmjen e djeshme ėshtė bėrė njė atentat ndaj njė gruaje me dy djemtė e saj, ku tė tre kanė mbetur tė plagosur. Ngjarja ka ndodhur para njė supermarketi nė rrugėn nr.1 nė fshatin Haraēinė. Ndaj tre personave u qėllua me armė nga dy makina nė lėvizje. Tre tė plagosurit u dėrguan nė spitalin e Shkupit. Mediat raportuan fillimisht se dy persona kanė mbetur tė vrarė, por mė pas rezultoi se ata ishin plagosur. Ngjarja ka shokuar fshatin Har

» Rihanna shpenzon 18 milion dollarė pėr njė apartament

Kėngėtarja e njohur Rihanna ka marrė njė apartament me qera nė New York qė kur u shpėrngul nė New York nė fillim tė kėtij viti por duket se kėngėtarja ka gjetur njė shtėpi mėse tė rehatshme. Veshur me njė xhaketė tė zezė dhe me taka Rihanna ka shpenzuar njė kohė tė mirė pėr tė parė shtėpinė e dizenjuar nga arkitekti I njohur Enrique Norten. Dailymail shkruan se apartamenti ėshtė rreth 5.350 m2 e cila pėrmban edhe palestėr, pishinė etj e cila ofron njė pamje tė mrekullueshme nė ē

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos